طراحي و پياده سازي بيزراد birzad.ir
 
 
  
دوخطی بیش نیست؛ خط معامله با اشغال گران و خط مردم و مقاومت اسلامی !...
 
 
نواراطلاع رساني
 

 

 

 

آمار پايگاه

• تعداد بازدید: 7136137

• تعداد بازدیدکننده: 6375409

• تعداد بازدید امروز: 4530

• کاربران آنلاین: 570

 
 

حماس: در 15 مه مرزهای ساختگی را برخواهیم چید

1397/1/27

عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی "حماس" تاکید کرد که 15 مه آینده شاهد اوج گیری تظاهرات بزرگ حق بازگشت در مرزهای شرقی باریکه غزه خواهد بود و رژیم صهیونیستی باید منتظر این روز باشد و «هیچ کس نمی تواند جلوی ملتی را که به پا خواسته است، بگیرد.»

خلیل حیه در مراسم تشییع پیکر پاک 4 شهید گروه های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین که در اثر انفجار اشتباه دیروز شنبه در نزدیکی مرزهای شرقی استان رفح در جنوب باریکه غزه جان خود را از دست داده بودند، به رژیم اشغالگر قدس اعلام کرد که باید منتظر 15 مه آینده باشد.

حیه تصریح کرد که «شهروندان فلسطینی در این روز مرزهای ساختگی با اراضی اشغالی سال 1948 را از میان برخواهند داشت» و تظاهرات حق بازگشت یکی از راهکارهای مقاومتی ملت و مقاومت فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی است.

وی ضمن تمجید از فضایل اخلاقی راهکار جهادی گروهان های قدس تاکید کرد که این شهدا سپر دفاع از وطن و شمشیر شرکت کنندگان در تظاهرات های حق بازگشت هستند.

حیه در پایان خاطر نشان کرد که اراده ملت ما بزرگتر از سیم های خارداری قابل برچیده شدن و مرزهای ساختگی با اراضی اشغالی سال 1948 است و ما به دشمن اعلام می کنیم که باید منتظر 15 مه آینده باشد و این امواج یکی پس از دیگری شکل خواهد گرفت تا در نهایت در قدس با هم دیدار کنیم.

تداوم تحرکات مردمی در قاره سبز در حمایت از تظاهرات حق بازگشت

تجمعات همبستگی با فلسطینیان در  قاره اروپا

تحرکات مردمی در حمایت از راهپیمایی بزرگ حق بازگشت در نوار غزه و در محکومیت جنایت های رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین و نیز تداوم محاصره غزه در سایه وخامت اوضاع انسانی در این منطقه و از سوی دیگر، به نشانه حمایت از اسرای فلسطینی دربند زندان های صهیونیستی، برای سومین هفته متوالی در سراسر قاره سبز ادامه یافت.

شهرهای مختلف اروپا شاهد برگزاری برنامه های همبستگی با راهپیمایی بزرگ حق بازگشت و تظاهرات های فلسطینیان در مرزهای غزه بودند.

در همین راستا، خانه  فلسطینی و جامعه فلسطینیان هلند با همکاری " movement x " در شهر روتردام، تجمع همبستگی آمیز با تظاهرات های حق بازگشت فلسطینیان در باریکه غزه و در حمایت از تحرکات فلسطینیان در مرزهای باریکه غزه با اراضی اشغالی سال 1948 برگزار کردند.

 شهر مالموی سوئد هم شاهد برگزاری تظاهرات همبستگی آمیز مشابه در حمایت از تظاهرات های حق بازگشت بود و تجمع کنندگان در جریان آن خواستار حمایت از تحرکات مردمی در باریکه غزه، پایبندی به حقوق و اصول فلسطینی و در راس آن حق بازگشت آوارگان و نیز لغو محاصره رژیم صهیونیستی علیه باریکه غزه شدند.

شهر برلین پایتخت آلمان هم شاهد تجمع اعتراضی علیه جنایت های رژیم صهیونیستی در حق ملت فلسطین و در حمایت از اسرای فلسطینی دربند زندان های صهیونیستی بود که در آن فلسطینیان مقیم لبنان و اعضای اقلیت های عربی و اسلامی و نیز شهروندان آلمانی حامی مساله فلسطین مشارکت داشتند. شهر بوخوم نیز شاهد برگزاری تجمع حمایت از تظاهرات های حق بازگشت در فلسطین بود.

این تجمعات به دعوت مشترک کمیته های دموکراتیک فلسطین، جمعیت "برای فلسطین"، هیات موسسات و جمعیت های فلسطینی و عربی در برلین، جمعیت ها و موسسات و انجمن ها و اعضای جامعه فلسطینیان و نیز حامیان عرب و آلمانی مساله فلسطین برگزار شد.

سومین جمعه تظاهرات های حق بازگشت فلسطینیان با عنوان "جمعه به آتش کشیدن پرچم اسرائیل" و دومین جمعه با عنوان "جمعه کوشوک" (لاستیک های کهنه) برگزار شد و تظاهرات های حق بازگشت فلسطینیان در باریکه غزه با حمایت گسترده طرف های عربی و اسلامی و جامعه بین المللی مواجه شد. تاکنون در جریان این تظاهرات ها 34 شهروند فلسطینی شهید و بیش از 3 هزار نفر دیگر زخمی شده اند.

 
 

 

امکانات
تعداد بازدید: 235
دریافت
ارسال به ایمیل
صفحه قابل چاپ
معرفی به دوستان

 

آخرین اخبار

سازمان ملل به اسرائیل: سربازان در مرز غزه از سلاح‌های ...

تدابیر امنیتی درجه یک برای جشن نوروز در بلخ اتخاذ ...

امریکا تماس‌هایش را با مشاور امنیت ملی اشرف غنی قطع ...

اتریش کودکان مسلمان را به بازدید اجباری از ...

اردوغان: شب گذشته عملیات مشترک با ایران علیه پ.ک.ک ...

واکنش سازمان ملل به غصب منابع طبیعی فلسطین توسط ...

بازداشت ۱۳ هزار اویغور به عنوان "تروریست" در چین ظرف ...

بازداشت ۱۳ هزار اویغور به عنوان "تروریست" در چین ظرف ...

افزایش بی‎سابقه قتل‌های هدفمند خبرنگاران در کشور

اشرف غنی دستور خلع سلاح افراد مسلح غیرمسئول کابل را ...

 

تازه های پایگاه

 . عنوان بخش: معرفی شورا

شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف ...

 . عنوان بخش: فعالیت های شورا

• کنفرانس خبری یوم النکبه؛ روز ...

 . عنوان بخش: معرفی نهضت اسلامی افغانستان

دفتر ولایتی نهضت اسلامی ...

 . عنوان بخش: بیت المقدس

پخش اذان در کلیساها

 . عنوان بخش: آرشیو اخبار و اطلاعیه ها

سازمان ملل به اسرائیل: سربازان ...

 . عنوان بخش: سمینارها و نشست ها

نهضت اسلامی افغانستان در ارتباط ...

 . عنوان بخش: انتشارات

گاهنامه مومن

 . عنوان بخش: گالری تصاویر

استند و تابلوهای کنفرانس ...

 . عنوان بخش: گالری صوت و فیلم

فیلم شماره 2

 . عنوان بخش: بازتاب

مشاور عبدالله: «حزب الله» و ...

 


كليه حقوق رسمي اين پايگاه متعلق به شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف مي باشد.